کنایه های معنادار ربیعی به قالیباف

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، خبرنگاران : سخنگوی دولت با اشاره به ابلاغ فوری مصوبه مجلس درباره پروتکل های الحاقی، گفت: بر اساس عرف و روال اداری و ساز و کارهای مکاتبات و با احتساب روزهای تعطیل پنج شنبه و آدینه، رئیس جمهور تا آخر وقت چهارشنبه، فرصت ابلاغ داشته است.

کنایه های معنادار ربیعی به قالیباف

به گزارش وبلاگ دیدنی ها به نقل از ایسنا، علی ربیعی با اشاره به بحث ابلاغ فوری مصوبه اخیر مجلس در مورد قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در جلسه دولت، اظهار کرد: مسئولان حقوقی و اداری در دولت معتقد بودند با توجه به ساز و کارهای نظام اداری، دریافت نامه مجلس، عملا از روز شنبه محسوب می گردد. بر اساس عرف و روال اداری و ساز و کارهای مکاتبات، با احتساب روزهای تعطیل پنج شنبه و آدینه، رئیس جمهور تا آخر وقت چهارشنبه، فرصت ابلاغ داشت.

وی اضافه کرد: بر همین اساس روز شنبه شانزدهم آذرماه، معاونت امور مجلس رئیس جمهور مطابق رویه گذشته، فرم ابلاغ قانون را برای دفتر رئیس جمهور ارسال نموده است.

وی تأکید کرد: این قانون متاسفانه با عجله روز سه شنبه توسط رئیس محترم مجلس ابلاغ شده است.

سخنگوی دولت در سرانجام گفت: فارغ از موضوع فوق الذکر، در میان اتفاقات و تحولات سریع در دنیا که ما باید فرصت های خود را در آن جستجو کنیم و با نگاهی به شرایط زندگی مردم، فشار و سختی تحریم، به نظر می رسد ما احتیاج به طمانینه بیشتر و رفتار هم افزا و در کنار هم بودن و دادن پیغام انسجام به خارج و آرامش و امید به آینده بهتر در داخل کشور هستیم.

منبع: اقتصادنیوز

به "کنایه های معنادار ربیعی به قالیباف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه های معنادار ربیعی به قالیباف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید